Tabletki Stymen – opinie czytelników i moja

Często piszecie do mnie w związku z preparatem Stymen na poprawę potencji. Jaka jest więc moja opinia? Tabletki Stymen rzecz jasna brałem, jak większość na rynku środków na ten problem. Ci, którzy mnie obserwują, wiedzą, że z impotencją zmagałem się bardzo długo póki mój wacek nie wrócił do formy :D ale nie będę teraz tego wspominał, bo to nie wpis na ten temat. Stymen bardzo dobrze przetestowałem na swoim organizmie, przyjmowałem go bardzo systematycznie z nadzieją, że będzie poprawa i… generalnie była, ale może przez… 2 dni?! no może 3. I to też nie jakaś super, penis stał, ale i tak był jakiś sflaczały, jakbym wcześniej uprawiał stosunek przez kilka godzin? WTF??

Potem tak po prostu przestał działać, więc kolejny raz byłem zaskoczony, bo już miałem nadzieję, że coś pomaga. No i muszę was niestety przytłoczyć, bo Stymen nie działa po kilku godzinach jak większość innych preparatów (według producentów ;D), ale po ok. 30 dniach, tak było u mnie, ale średnio jak czytałem opinie jest to gdzieś kilka tygodni, więc generalnie porażka. Komu chce się tyle czekać, przecież chcemy dymać natychmiast, a nie czekać 2 miechy. Oczywiście mi to nie robiło różnicy, mogłem brać te 30 dni, bo i tak nic nie pomagało mi wtedy.

Inną, poważną dla wielu mężczyzn wadą będzie fakt, że Stymen nie może być stosowane przez osoby poniżej 40 roku życia, więc na pewno nie jest to produkt dla młodych ludzi, bo skuteczność jest wtedy ZEROWA na 1000%. Niestety, ale tak pisze na stronie producenta.

No i głupie jest też to, że Stymen działa na zasadzie podwyższania testosteronu, tak więc przed jego braniem trzeba udać się do laboratorium medycznego i zbadać czy mamy niedobór tego właśnie hormonu. Jeśli jest wszystko okey, to Stymen też nic Ci nie pomoże.

Opinie o Stymen na niejednym forum są negatywne, choć zdarza się kilka pozytywów (może producent sobie sam pisze, tak jak było z innym suplementem na potencję, którego nazwy nie bd przytaczał ;P). Niektórzy faceci piszą też, że tabletki te powodują skutki uboczne. Osobiście niczego nie zauważyłem.

Nowym czytelnikom polecam jak zwykle Vigrax, które co jakiś czas jeszcze sobie używam, bo to właśnie dzięki nim pokonałem potencję i flaka w gaciach. To jedyny środek, który według mnie działa, po wydaniu sporej sumy na cały alfabet innych. Vigrax działa 30 minut po połknięciu 1 tabletki, z czasem efekty są trwałe tak jak właśnie u mnie teraz, choć dla pewności raz na tydzień jeszcze wezmę sobie jakąś tabletkę, ale raczej nie muszę. Więcej możecie sobie przeczytać na stronie producenta www.vigrax.pl bo już nie chcę mi się pisać :P Pozdrawiam, no i napiszcie jakie są wasze opinie o Stymen.

Comments
  1. 11 miesięcy ago
  2. 10 miesięcy ago
  3. 10 miesięcy ago
  4. 9 miesięcy ago
  5. 9 miesięcy ago

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>